Ogród

W ostatnich latach wiele osób zaczęło się zaopatrywać w meble ogrodowe wykonane z drewna. Dzieje się tak dlatego, że są one wykonane solidnie i nie trzeba ich szybko wymieniać. Dlatego nasze meble cieszą się ogromnym zainteresowaniem. W naszej ofercie są nie tylko solidne ławki, które można postawić pod domem czy w ogródku barowym, lecz także solidne stoły, zabezpieczone przed zniszczeniami w wyniku działań atmosferycznych.
Każde krzesło można spokojnie złożyć, żeby odstawić je czy schować do pomieszczenia. Stołu co prawda nie da się codziennie składać, ponieważ wiele z nich jest wykonanych tak że, by je złożyć, trzeba je porozkręcać. Na życzenie klienta wykonujemy jednak stoły, które z powodzeniem można złożyć, podobnie jak krzesła. Są to raczej piknikowe meble niż ogrodowe, jednak zastosowanie ich zależy od samego klienta. Rozumiemy bowiem, że niektóre osoby mają bardzo małe ogródki, w których mieszczą się meble małe, gotowe do złożenia w razie potrzeby.
W naszej ofercie są stoły bardzo masywne, po których niemal można tańczyć, bo nic im się nie stanie. Są to stoły przeznaczone do dużych ogrodów, przy których się grilluje i które muszą stać przez cały rok. Są one bardzo zabezpieczone przed warunkami atmosferycznymi, by ani śnieg ani deszcz nie mogły mu zaszkodzić. Również stoliki składane, które nadają się na małe podwórko, taras ,które również na mały balkon będą się nadawały, nie są u nas rzadkością. Każdy klient jest traktowany bardzo profesjonalnie a meble są dostosowywane do potrzeb i możliwości klienta.