Meble do mieszkań

W naszej ofercie bardzo wiele jest mebli, które doskonale nadają się do domów. Przede wszystkim stoły lub krzesła kuchenne. Wykonujemy bardzo solidne stoły czy krzesła jednak nie tylko. Bardzo wiele osób zamawia u nas wykonanie porządnego barku, który jest nie tylko piękny lecz także ozdobny. Tego rodzaju meble, podobnie jak regały, półki na książki i inne elementy, są bardzo często wykonywane przez nas, ponieważ jest to obecnie bardzo modny sposób umeblowania mieszkania.
Był taki okres, w którym meble z płyty były bardzo popularne. Dziś coraz więcej osób chce, żeby owe meble były nie tylko ładne, ale też solidne, których nie trzeba będzie wymieniać za rok, bo się popsuły, tylko, żeby służyły przez lata. Dlatego coraz więcej osób decyduje się na to, żeby meble były drewniane a nie z płyty. Dawniej kupowało się meblościanki na całą ścianę. Dziś, jeśli ma się takie warunki, proste jednak bardzo piękne barki lub niskie regały są bardzo pożądane. Dzieje się tak dlatego, że niski mebel o wiele łatwiej jest utrzymać w czystości nawet na wierzchu, zaś jeśli mebel sięga pod sufit, wówczas trzeba specjalnie szykować się do sprzątania owego niezbyt dostępnego miejsca.
Obecnie regały a książki są wykonywane przez nas tak, że zewnętrzna krawędź półki ma blokadę, by książki się nie zsuwały z półki, jednak tak wykonane, żeby spokojnie można było wycierać kurze. Wielu klientów widziało półki, które chciałyby mieć, dlatego jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie. Ponieważ nie sprzedajemy gotowych mebli, tylko je wykonujemy, wszystkie rodzaje mebli drewnianych jesteśmy w stanie zrobić. Jest to bardzo proste, ponieważ pod zamówieniem jest możliwość wstawiania zdjęcia, dlatego wymarzony mebel można rozrysować, podając oczywiście wymiary, lub zrobić zdjęcie, wówczas bez problemu wykonany owe wymarzone półki czy szafki.